Partneri

 • Rehau

  Prasības, ko arhitekti un objektu īpašnieki izvirza logiem, ir tikpat atšķirīgas, kā objekti, kuros logus izmanto. Lai ražotājs tiktu uzskatīts par kompetentu partneri, nevienā jautājumā nedrīkst palikt atbildi parādā.

  REHAU atbilde izpaužas kā visaptverošs profilu klāsts. REHAU programmas piedāvā risinājumus ikvienam gadījumam: sākot no standarta logiem un ēku ārdurvīm līdz pat sertificētai profilu sistēmai zema enerģijas patēriņa mājām un izsmalcinātiem risinājumiem Jūsu logiem.

  Apskatīt produktus

 • Reynaers Aluminium

  Kompānija Reynaers Aluminium pastāvīgi ieklausās druvju un fasāžu izgatavotāju prasībās un vēlmēs un piegādā augstas kvalitātes novatoriskas alumīnija sistēmas : ļoti pievilcīgas, spēcīgas un ērtas lietošanā.

  Apskatīt produktus

 • Winkhaus

  Tirdzniecības marka "Winkhaus" ir zināma furnitūras tirgū no 1854.gada. Šodien "Winkhaus" - tā ir rūpnieciskā grupa (holdings) ar štāba mītni pilsētā Telgte (Vācija), kuras ražojošie un komerciālie uzņēmumi atrodas Austrijā, Anglijā, Vācijā, Honkongā, Spānijā, Nīderlandēs, Polijā, Krievijā, Turcijā, ASV, Šveicē. Firmā ir vairāk kā 2000 līdzstrādnieku, kuri strādā praktiski visā pasaulē

  Apskatīt produktus