Euro-Design 70 115mm

Risinājumi ēku renovācijas un izolācijas

Krāsu variācijas

Novietojiet peles kursoru uz lauciņu, lai apskatītu krāsu

Partneris
Rehau
piedāvā klientiem inovatīvu dizainu un bezkompromisa kvalitāti
Produktu informācija

Euro-Design 70 115mm sistēmas PVC logi būs piemērotākais risinājums gan no energoefektivitātes, gan komforta un ekspluatācijas viedokļa.

 

Tehniskās īpašības:

  • PVC loga aplodas iebūves dziļums ir 115mm, pretstatā parastajiem 70 vai 60mm plastmasas logiem (esošiem vecajiem koka logiem - 90mm), nodrošina rāmja/vērtnes siltumcaurlaidības koeficentu Uf , atbilstoši LVS EN 10077-1, 0,9(W/m2K), salīdzinot ar Ufparastajiem plastmasas logu profiliem ~ 1,3 -1,6(W/m2K).
  • 115mm pakešu loga aplodas iebūves dziļums nodrošina arī gandrīz 2 reizes mazākus siltuma zudumus caur termiskajiem tiltiem, kas veidojas sienas panelī blakus logiem, pa to perimetru augšā un sānos, kā arī 3 reizes mazākus siltuma zudumus palodžu zonā.
  • Šai logu aplodai ir speciāli paplašināta iekšpuse, atbilstoši sienu paneļu ģeometrijai un šāds konstruktīvais risinājums, pretstatā parastajām logu konstrukcijām, par ~ 10% palielina stikla laukumu un līdz ar to dzīvokļos nokļūs vairāk gaismas, bet pie ārsienu siltināšanas veidojas arī ievērojami šaurāka montāžas šuve starp loga aplodu un ārsienas paneli.
  • Iespēja pielietot trīs stiklu paketes (max. 44mm biezumā) ar siltumcaurlaidības koeficentu atbilstoši LVS EN 10077-1, līdz pat Ug = 0,6(W/m2K), pretstatā parastajām divu stiklu paketēm ~ 1,1-3,0(W/m2K).