Winkhaus autoPilot

Saprātīgi un mūsdienīgie lēmumi furnitūru tehnikas jomā logiem un durvīm

Partneris
Winkhaus
Augsta līmeņa vācu furnitūra
Produktu informācija

Winkhaus AutoPilot furnitūra tiek pakļauta nežēlīgam testam uz ilgmūžību un izturību. Daudzlīmeņu funkcionālā kontrole pārbauda furnitūras materiālus uz izturību un lūzumu.

Ilgstoša cinkoto un hromēto virsmu aizsardzība , kura tiek ražota galvenajā Winkhaus cehā, atbilst RAL-RG 660/1 Kvalitātes Zīmei, Kategorija 4.

Winkhaus AutoPilot ir sava neatkārtojamā drošuma pakāpe pateicoties pārdomātai konstrukcijai, kura padara par iespējamu furnitūru daļu sistēmisku savienojumu ar spēku un ģeometrisko slēgšanu. Pakļauti īpašām daļas slodzēm, tādas kā sēnīšu skrūves un āķi, izpildīti no augstizturīga tērauda. Jaunā ģeometriskā shtifta cilpas spēka bloķēšanas forma optimāli pretojas izkrišanai. Kronšteinu un cilpu jaunā paaudze pieļauj vārsnes svaru līdz 130 kg

Perimetrālā savienojuma konstrukcija optimāli izkārto slodzi uz furnitūras daļām, kuras pakļautas lielākai slodzei. Tādējādi rodas optimāls slodžu sadalījums uz elementiem , kuri garantē ilgtermiņa darbu.

Ilgu kalpošanas laiku un augstu drošības līmeni garantē pretuzlaušanas "sēnītes" un atbildes plankas, kas ir izpildītas no augsti izturīgā tērauda.

Pievienotie dokumenti